KAYGANLAŞTIRICI KREM TAVSİYELERİNİZ

KAYGANLAŞTIRICI KREM TAVSİYELERİNİZ

Cinsel yaşamda kayganlık bilinen en önemli zevk aracı.. Bayanda bu kayganlığın yok olduğu vajinal sıvıların üretilmediği ve cinsel ilişkiden zevk almayı azaltan durum vajinal kuruluk olarak adlandırılır. Çiftler arasındaki iletişimin çok önemli olduğu cinsel ilişkilerde eğer bir bayanda vajinal kuruluk varsa öncelikle kişiler arasında bu durum konuşulmalıdır. Partnerinizle konuşarak istekleri ve düşünceleri hakkında bilgi sahibi olup kendinizi ona göre yönlendirebilirsiniz. Bu yöntem psikolojik nedenlere, eşler arasındaki soğukluğa bağlı olan vajinal kuruluk problemine bir çözüm olabilir. Bunun dışında çifter bayanın psikolojik sorunlarından kaynaklanan bir vajinal kuruluk olduğunu düşünüyorlarsa bir ilişki terapistinden ya da uzman doktordan yardım isteyebilirler.  Tabi ki vajinal kurluğun tek sebebi psikolojik değil; bayanlarda artan yaş ve özellikle menopoz sonrası vajinal kuruluk çoğunlukla yaşanmaktadır. Bunun dışında çeşitli hormon ilaçları da vücudun hormon dengesini bozabildiği için vajinal kuruluk yapmaktadır. Ülkemizde çeşitli sebeplerle doğum kontrol hapı kullanan bayanların yüzde 40’ında vajinal kuruluk oluşuyor. Psikolojik, hormonal ya da ilaca bağlı sebep ne olursa olsun vajinal kuruluğunuzun bir çözümü var. Tabi ki psikolojik sorunlarınızda bir terapist size yardımcı olabilir ama bu durum değişmiyorsa ya a hayatınızda cinsellikle ilgili her şey normalken kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar kuruluğa sebep oluyorsa o zaman size ufak ve etkili bir çözüm önerebiliriz. Kullanacağınız kayganlaştırıcı ürünler vajinal kuruluğun yaşattığı sorunlarından tamamen kurtulmanızı sağlar.

Kayganlaştırıcı Ürünlerin Kullanımı

Kayganlaştırıcı bir ürün hap olarak alınabildiği gibi krem ya da jel gibi formlarda da olabilir. Adından da anlaşıldığı gibi hap formundaki ürünler ağız yoluyla alınır ve vücuttaki salgıları artırarak etki gösterir. Kremler ya da jellerse lokal olarak cinsel organa uygulanarak etki gösterirler. Genital bölgedeki salgılar bayan hormonu olan östrojenin artmasıyla çoğalır. Kayganlaştırıcı ürün bayan genital bölgesine uygulanabildiği gibi erkeklerin penis ucuna da uygulanarak kayganlık etkisi gösterebilir. Ürünün önerilen kullanım miktarı bir çay kşığı kadardır ve ilişki başladığında vajinaya yedirilerek uygulanır. İlişki sırasına tekrar kuruluk başlarsa ürünü yine kullanabilirsiniz.

Kayganlaştırıcı Ürün Tavsiyesi

Kayganlaştırıcı bir ürün almak istiyorsanız size tavsiyemiz ürünün merdiven altı bir üretime sahip olmaması, orijinal ve faturalı olmasıdır. Alacağınız ürün sağlık bakanlığı tarafından onaylıysa hiçbir yan etki göstermez ve her yaştan her cinsiyetten birey tarafından kullanılabilir. Ürünü güvenilir yerlerden bilinen markalardan aldığınızda bir sorun yaşamazsınız. Bunun dışında krem ya da jel formdaki ürünler vajinaya sürülerek uygulandığı için etkileri lokaldir. Hap kullanımında ise vücudunuzda diğer bölgelere de küçük de olsa etiler görülebilir. Bu durumu göze aldığınızda krem ya da jeller daha avantajlı olabilmektedir.

Kayganlaştırıcı Ürünleri Nereden Alabilirim?

Kayganlaştırıcı ürünlerin nerelerin sattığını merak ediyorsanız; şehrinizdeki bütün eczanelerde ve birçok markette kayganlaştırıcı ürünler cinsellik ürünlerinin olduğu reyonlarda bulunur. Eğer market ya da eczaneden ürün satın almaya çekinirim diyorsanız o zaman size kayganlaştırıcı ürün satışı yapan web sayfalarını tavsiye ederiz. Bu internet siteleri ürün gönderimini gizli bir şekilde yapar ve içeriği hakkında sizden başka kimsenin bilgisi olmaz.  Ayrıca internete kart bilgilerinizi vermek istemiyorsanız kapıda ödeme gibi seçeneklerle de alışveriş yapabilirsiniz.

Size kayganlaştırıcı ürün özelliklerini ve tavsiyelerimizi anlattık. Yazımızdan yola çıkarak sizin için doğru kayganlaştırıcı ürünü seçebilir ayrıca bu yazı sayesinde kayganlaştırıcı kullanımı hakkındaki korkularınızı yenebilirsiniz. Vajinal kuruluk sorununuzun eşiniz ve sizin için kötü bir cinsel hayat yaratmasına izin vermeyin. Basit ürünlerle vajinal kuruluğunuzdan kurtulabilir ve keyifli cinsel deneyimler yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap