GECİKTİRİCİ KREMLER İŞE YARAR MI?

GECİKTİRİCİ KREMLER İŞE YARAR MI?

 

Her erkeğin korkulu rüyası olan erken boşalma çözümü olmayan bir sorun değil. Ancak her erkeğin hayatının bir döneminde mutlaka bu sorun baş gösteriyor. Doğal olarak erkeklerde endişeleniyor ve erken boşalma yaşadıklarında bu kendilerine olan güvende ciddi bir azalmaya neden oluyor. Güven kaybıyla başlayan bu süreçte stres ve korkuyla birlikte ileri psikolojik problemlere kadar gidebilen sıkıntılar oluşabiliyor. Bazı erkekler bu sorun için doktora gitmeyi tercih etse de çoğu kişi bir doktor yardımı almaktan çekiniyor. Erken boşalma için en çok tercih edilen çözüm yöntemleri eczanelerden reçetesiz alınan haplar, geciktirici krem, spray ve prezervatiflerdir. Bu ürünlerin hepsinin avantajları bulunmakta olup isteğinize göre bir seçim yapabilirsiniz.

 

GECİKTİRİCİ ÜRÜNLER NELERDİR?

 

Geciktirici olarak farklı markalar piyasaya değişik formlarda ürünler sürmüşlerdir. Piyasaya sürülen ürün çeşitleri şunlardır:

·         Geciktirici kremler; penise sürülerek lokal olarak etki eden bu kremler etkisini 25 30 dakika sonra göstermeye başlarlar. Krem penisin uç kısmında uyuşturma sağlayarak boşalma süresini geciktirir ve ereksiyonu uzatır. Kremlerin hiçbir yan etkisi olmayıp ürünün fazla kullanımından kaçınılmalıdır.

·         Geciktirici sprayler; bu ürünlerin etki şekli kremlerle tamamen aynı olup sadece spray formunda piyasaya sürülmüşlerdir. Ürünün kremlerdeki gibi çok kullanılmaması gerekmektedir.

·         Geciktirici haplar; bu ürünler doktor tarafından reçete edilebileceği gibi eczaneden bireysel olarak da alabilirsiniz. Ancak doktor reçete etmediği sürece çok tacsiye edilen bir ürün değildir. Çünkü geciktirici hapın bilinçsiz kullanımı uzun saatler süren ereksiyon gibi can sıkıcı yan etkilere sebep olabilmektedir.

·         Geciktirici prezervatifler; bu ürünlerde prezervatif içerisinde geciktirici krem bulunmaktadır. Kişi prezervatifi kullandığında krem penis ucuna etki ederek bir uyuşma sağlar ve bu uyuşma boşalma olayını geciktirir. Prezervatif kullanan kişiler ürünün bu formuyla kullanımını oldukça pratik bulacaklardır.

 

Geciktirici Ürünler Etki Eder mi?

 

Günümüzde çoğu erkek erken boşalma sorunları için bu çözüm yöntemlerini kullanıyor. Erken boşalma her yaşta rastlanan bir problem olsa da genç yaşlarda yaşanma oranı daha fazladır. Erkeklerin genç yaşlarda ereksiyon kontrolünün az olmasından kaynaklanan bu sıkıntı zaman içerisinde tecrübe kazandıkça azalmaktadır.  Hem genç hem de yaşlı her bireyin kullanabileceği tarzda geliştirilen bu ürünlerin kalp ve damar sağlığı üzerine hiçbir yan etkileri yoktur. Özellikle sadece penise uygulanan ürünler penis dışı bir bölgeye etki oluşturmazlar. Bütün bunları duyduktan sonra erken boşalma sorununuz için hemen bir ürün almak istediğinizi görür gibiyiz.  Ya aldığım geciktirici ürün bana etki etmezse diye korkmayın. Güvenilir markalardan aldığınız orijinal ve faturalı ürünlerin hem içerikleri temizdir hem de etkileri kanıtlanmıştır. İnternet sitelerinden ya da eczanelerden alışveriş yaparken kaliteli ürün seçtiğinizde sonuçtan memnun kalırsınız. Merdiven altı kuruluşların ucuz ve onaysız ürünlerine aldanmayın ve doğru ürünle erken boşalmanıza bir çözüm bulmuş olun.

Geciktirici Ürün Faydaları

 

Geciktirici krem, spray ve hap kullanımları kullanan erkeklerin yuzde 90’ında olumlu sonuç doğurmuştur. Ürünleri kullanan erkekler mutlaka kullanmaya devam edecekkerini dile getirmişlerdir. Eğer erken boşalma gibi bir sorununuz varsa bu sorununuzu daha fazla erteleyip kendinize ve partnerinize iyi gitmeyen bir cinsel hayat sunmayın. Kullanacaginiz basit ve pratik urunler hemen erken boşalmanın önüne geçebilir. Bu ürünler hem genç hem yaşlı erkekler tarafından guvenle kullanilabilir. Siz de bir an once bir geciktirici ürün edinip etkilerinden faydalanin ve partnerinize üstün cinsel performansınızı gösterin. Bunun için yapmanız gereken tek şey geciktirici bir ürün siparişi.

Yorumlar
Yorum Yap