GECİKTİRİCİ HAPLARDAN HANGİLERİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ?

GECİKTİRİCİ HAPLARDAN HANGİLERİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ?

 

 Erkeklerin cinsel problemleri sosyal ve kültürel hayatlarını kötü bir şekilde etkiliyor. Bu problemler erektil disfonksiyon ve erken bosalma gibi sorunlardır. Yazımızda size erken boşalmaya dair her şeyi anlatacak ve tedavi yöntemlerinden de bahsedeceğiz. Erken bosalma, erkeklerin cinsel ilişki sırasinda partnerinin ya da kendisinin beklediğinden daha erken boşalmasıdir. Bu durumda doğal olarak kişiler cinsel ilişkiden yeterince zevk alamaz. Erkeklerin kendine olan güveni sarsılır ve bu birçok psikolojik probleme davetiye çıkarabilir.

 

Erken Bosalma Nedenleri Nelerdir?

 

Erken boşalmanın pek çok nedeni vardır. Bunlar ; psikolojik nedenler, stress, kaygı erken yas dış etkenler vb.dir. Bir erkek genc yaşlarda cinsel deneyimsizliği yüzünden erken boşalma sorunu yaşayabilir bu sorun zamanla erkek kendini tanidikça ve yönetebildikçe değişecektir. Bunun dışında erkeklerin psikolojik rahatsızlıkları cinsel yaşamlarini da etkilemekte ve erken boşalmaya neden olmaktadır. İş hayatındaki stress esler arasındaki tartışmalar erkeklerin cinsel ilişkiye odaklanamamasina ve erken boşalmaya neden olabilir. Bu kadar çok sebebi olan bu rahatsizliğin çözümü yok diye üzülmeyin. Erken boşalma çözümsüz değildir. Bir doktordan yardim alabileceğiniz gibi piyasada satilan ürünleri de kullanabilirsiniz. Erken boşalmayı önlemek için geliştirilmiş ürünler haplar, geciktirici kremler, geciktirici spraylerdir.

 

Geciktirici Hap Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

 

Geciktirici haplar erkeklerin bosalma suresini uzatir. Bu haplar erkek cinsel organını lokal olarak uyuşturarak etki gösterir. Hapları doktor reçetesiyle kullanabileceğiniz gibi eczanelerden ya da internet sitelerinden kendiniz de alabilirsiniz.  Bu haplar her yasta erkek tarafindan rahatlıkla kullanılabilir. Uzun süreli cinsel birleşme yaşamak istiyorsaniz b hap sizin icin en iyi çözüm olacaktır.

Geciktirici hapların kullanımına gelecek olursak; erkekler bu hapı cinsel ilişkiden 30 ya da 45 dakika önce kullanılması gerekmektedir. Geciktirici hap kullanarak ilk boşalmanızı en az 30 dk ikinci boşalmanızı da 50dk geciktirmeniz mümkün.

 

Geciktirici Hap Tavsiyeleri

 

Geciktirici hap kullanmaya karar verdiniz ama nereden alsam, etkili bir ürüne nasıl ulasırımki dediğinizi duyar gibiyiz. Size kaliteli ve etkili bir geciktirici ürüne nasıl ulaşacağiniz hakkında tavsiyeler verebiliriz. Öncelikle geciktirici bir hap almak istediğiniz eczane ya da internet sayfasi guvenilir bir yer olmalıdır. Fiyatı ucuz diye merdiven alti ürünlere kanmayın eczane ya da orijinal urun satan internet siteleri dışındaki yerlerden alışveriş yapmayın.

Size tavsiye edebileceğimiz en iyi geciktirici hap; orijinal, sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve içeriği hakkında ambalajında açıklama bulunan ürünlerdir. Geciktirici hapların içeriği tamamen bitkisel olmakla birlikte yan etki oluşturacak hiçbir madde içermezler. Bu sayede hapları her yaştan erkek güvenle kullanabilir. Ancak unutmayın ki bitkisel içerikli diye bahsettiğimiz ürünler sağlık bakanlığı tarafından onaylanan original ürünlerdir. Bu ürünlerin dışındaki geciktirici haplarda size bahsettiğimiz olumlu özellikler bulunmayabilir. Bu yüzden geciktirici hap alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey ürünün orijinalliği olmalıdır.

Hapı nereden alırım sorunuza ise eczaneler ve web siteleri cevap veriyor. Eczacızından bu ürünü istemeye çekiniyorsanız güvendiğiniz bir internet sitesinden de sipariş verebilirsiniz. İnternet siteleri ürünü  gizliliğe önem vererek ambalajlayacağı için sizden başka kimse kargo içeriğini bilmez ve özel hayatınızı size kalır.

Erken boşalma sorunlarınız size anlattığımız mükemmel ürünlerle son bulabilir. Cinsel yaşamınız eşinize ve size eziyet olmasın. Erken boşalma gibi küçük sorunlar eşinizle aranızı açmasın. Bir tek hapla kendinize olan güveninizi yenileyebilir, eşinize unutamayacağı saatler yaşatabilirsiniz. Unutmayın bu haplar boşalmayı geciktirmekle kalmıyor cinsel performansınızı da oldukça artırıyor. Bu durumda bu hapları kullanmamak için hiçbir nedeniniz olmamalı. Hiç bekletmeden geciktirici hap satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap